Kolarskie Czwartki 2019 zakończone

W doskonałej atmosferze, ku zadowoleniu uczestników i satysfakcji organizatorów 22 sierpnia zakończyliśmy sezon Kolarskich Czwartków 2019. Przeprowadziliśmy 6 edycji, dzięki wsparciu Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy i Patronatowi Honorowemu Tor Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec oraz pomocy firm Kargas-Profil, Danielo Sportswear, Delta Sport. Ponadto gorąco dziękuję Panu Grzegorzowi Kołodziejkowi, który zawsze mocno angażuje się w nasze projekty.

Kolarskie Czwartki są potrzebne a ich formuła daje komfort bezpieczeństwa jazdy, tak ważnej w warunkach wielkiej aglomeracji miejskiej. W ostatnich latach formuła pomyślana jako trening dla zawodników kategorii młodzieżowych uprawiających wyczynowo kolarstwo, ale także triathlon i łyżwy szybkie. Także z myślą o amatorach przesiadających się czasami z mtb na szosę.

W najbliższym czasie skierujemy do Państwa ankietę z pytaniami o formułę zawodów na rok przyszły (zakładamy dalszą współpracę tak z Ursynowem jak i Totalizatorem). Proszę o liczny udział celem ułatwienia ewentualnych zmian, zwrócenia uwagi na możliwe innowacje. Zapewniam, że z uwagą  przeanalizujemy Państwa wypowiedzi.

Nie bierzcie rozbratu z rowerem w zimę, która coraz bardziej przypomina jedynie jesień. W ofercie od nas będą edycje Zimowa Legia MTB. Zapraszam też na wrześniowe zawody, zajrzyj na stronę legia-mtbmaraton.pl

Pozdrawiam.  Marcin Wasiołek

Może Ci się również spodoba