Przypominamy że 24 sierpnia ostatnie zawody Kolarskich Czwartków.  W związku z tym kilka przypomnień regulaminowych:

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA

Punkty liczone na podstawie wyników indywidualnych 3 najlepszych zawodników/zawodniczek. Do klasyfikacji generalnej zaliczać się będzie sześć edycji, a o ostatecznej kolejności zadecyduje suma zdobytych punktów podczas pięciu najlepszych startów każdego zawodnika.

KLASYFIKACJA GENERALNA (INDYWIDUALNA)
Punkty do klasyfikacji generalnej w wyścigach przyznawane są  wg  tabeli podanej w regulaminie. Do klasyfikacji generalnej wliczanych będzie pięć najlepszych wyników każdego zawodnika, czyli należało wystartować w min. 5 zawodach.
NAGRODY
Za zwycięstwo i miejsca na podium w poszczególnych edycjach w wyścigach A, B, C zawodnicy otrzymają dyplom oraz medal. Dla zwycięzców finałowej edycji w wyścigach A, B, C open przewidziane są dodatkowe nagrody.
Za 3 pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej, w każdej kategorii wiekowej, Organizator wręczy dodatkowe dyplomy, nagrody rzeczowe,  puchary.
UWAGA! Wszystkie nagrody i trofea odbieramy w dniu zawodów.
I jeszcze ważna informacja: jeśli nie startowałeś/-łaś jeszcze w naszych zawodach, możesz to zrobić właśnie teraz. Na każdej edycji jest oddzielna klasyfikacja. To Twoja wielka szansa.
Zapraszamy – to będzie fantastyczny dzień!
Share →