Tradycyjnie nasze Kolarskie Czwartki rozpoczęliśmy jazdą indywidualną na czas. Każdego roku cieszy się ona dużym powodzeniem. Bardzo dobra pogoda, sprawiła, że były doskonałe warunki do rywalizacji. Świetna frekwencja, przełożyła się na dłuższe oczekiwanie na start.

Tutaj testowaliśmy naszą nową platformę do zapisów, która sprawdziła się znakomicie. Dziękuję Karolowi Romanowskiemu i komisji sędziowskiej, która w trudnych warunkach spisała się znakomicie.

Prośba do uczestników o zarejestrowanie się oraz zapisywanie na zawody przez Platformę Zawodnika. Usprawni to proces zgłaszania i startu na zawodach. Ważne jest tu dokładne wpisywanie danych w odpowiednie rubryki.

W kwestii uwag o stan nawierzchni, to niestety nie mamy na to wpływu. Zarządca terenu ma swoje priorytety inwestycyjne.

W tym roku wprowadziliśmy dodatkowy wyścig dla najmłodszych, czyli żaków. Jest to działanie promocyjne na rzecz rozwoju naszej dyscypliny.

Wsłuchując się w postulaty Pań, kategoria ta będzie startować wyłącznie na dystansie B (nie dotyczy to żakiń i młodziczek).

Kolejne edycje odbędą się w formule wyścigu ze startu wspólnego. Bieżące komunikaty znajdują się w zakładce „edycje”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za cierpliwość, a Oddziałowi Totalizatora Sportowego Służewiec za umożliwienie rozgrywania kolejnych wyścigów.

Do zobaczenia 15 maja 2018. II edycja Kolarskiego Czwartku wyjątkowo odbędzie się we WTOREK.

Marcin Wasiołek

FOTO #1edycja 19.04.2018

Share →